Trwa ładowanie...
d1iwtw4

Gdzie w Warszawie zgłosić słabo widoczne znaki drogowe? Podpowiadamy

- Apelujemy do mieszkańców Warszawy, aby wspólnie z nami zadbali o bezpieczeństwo i zgłaszali niedostatecznie widoczne znaki drogowe - informuje Zarząd Oczyszczania Miasta i prosi, by mieszkańcy Warszawy zgłaszali lokalizacje oznaczeń zasłoniętych przez gałęzie roślin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gdzie w Warszawie zgłosić słabo widoczne znaki drogowe? Podpowiadamy
(WawaLove.pl)
d1iwtw4

Bujna zieleń przyuliczna pozytywnie wpływa na estetykę miasta. Jednak rozrastające się gałęzie drzew i krzewy mogą przysłaniać znaki drogowe. Jak to zrobić? Adresy takich lokalizacji należy zgłaszać do Miejskiego Centrum Kontaktu: telefonicznie pod numer 19115, przez portal www.warszawa19115.pl, mailem na adres: kontakt@um.warszawa.pl lub z pomocą aplikacji mobilnej Warszawa19115.

Monitoring służb rozpoczyna się wiosną i trwa aż do jesieni. - Najwięcej interwencji odnotowujemy po pełnym ulistnieniu drzew, ale także po obfitych deszczach, gdy gałęzie nasiąkną wodą i opuszczają się pod nadmiernym ciężarem - informuje Zofia Kłyk z ZOM-u i dodaje, że tylko w ubiegłym roku odsłonięto aż 1,3 tys. znaków drogowych.

Prośba skierowana jest także do zarządców dróg wewnętrznych, osiedlowych i gminnych oraz osób prywatnych, z których posesji wyrastają rośliny zasłaniające znaki.

d1iwtw4

Podziel się opinią

Share
d1iwtw4
d1iwtw4
Więcej tematów