Trwa ładowanie...
d3g4vne

Gdynia. Pożar przez hulajnogę elektryczną. Następny taki przypadek

Awaria elektrycznej hulajnogi wywołała pożar w budynku w Gdyni. Musieli interweniować strażacy, a spłonęło całe wyposażenie balkonu. To następny podobny przypadek w ostatnim czasie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To kolejny przypadek pożaru hulajnogi elektrycznej
To kolejny przypadek pożaru hulajnogi elektrycznej (PAP, Fot: Jakub Kamiński)
d3g4vne

Przed godz. 8 ogień pojawił się na balkonie jednego z budynków przy ul. Bieszczadzkiej w Gdyni. Na miejsce skierowano pięć zastępów strażaków - podaje Radio Gdańsk. Nikomu nic się nie stało.

Ze względu na gryzący dym na czas akcji gaśniczej konieczna była ewakuacja mieszkańców z kilku mieszkań.

To drugi pożar w ostatnich dniach na wybrzeżu, w którym strażacy jako przyczynę wskazują elektryczną hulajnogę. Tydzień temu w Sopocie zapaliła się bateria hulajnogi pozostawionej na chodniku.

   PSP Sopot
(PSP Sopot)

Na warszawskim Gocławiu pod koniec czerwca tego roku także wybuchła bateria w elektrycznej hulajnodze. Kilka miesięcy temu sprzęt eksplodował podczas ładownia w Poznaniu, a w budynku z okien powypadały szyby.

d3g4vne

#bezpieczniWPolsce

Poprzez wakacyjną akcję Wirtualnej Polski chcemy ostrzegać naszych czytelników o utrudnieniach spowodowanych wypadkami i innymi niebezpiecznymi zdarzeniami.

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

d3g4vne

Podziel się opinią

Share
d3g4vne
d3g4vne
Więcej tematów