Trwa ładowanie...
d30m0s5
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Francuska policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu jednego z kamikadze

Francuska policja opublikowała we wtorek wieczorem zdjęcie jednego z zamachowców samobójców ze Stade de France i zaapelowała do świadków o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który wysadził się w powietrze podczas fali piątkowych ataków w Paryżu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Francuska policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu jednego z kamikadze
(Police Nationale)
d30m0s5

Śledczy już ustalili, na podstawie odcisków palców, że mężczyzna ten przeszedł kontrolę w Grecji w październiku. Przy jego zwłokach znaleziono syryjski paszport na nazwisko żołnierza syryjskiej armii rządowej, który zginął kilka miesięcy temu.

Jak pisze agencja Reutera, śledczy skłaniają się ku tezie, że paszport był autentyczny, ale nie uważają, by kamikadze był jego właścicielem.

Paszport wystawiono na nazwisko Ahmada Al Mohammada, urodzonego 10 września 1990 roku Syryjczyka z Idlibu, na północnym zachodzie kraju.

Reuters, powołując się na źródła wywiadowcze i policyjne, pisze, że mężczyzna, który się nim posłużył, mógł podróżować przez Bałkany do Europy Zachodniej ze wspólnikiem. Miał dotrzeć do Grecji, udając syryjskiego uchodźcę i 3 października został zarejestrowany na wyspie Leros.

d30m0s5

Podziel się opinią

Share

d30m0s5

d30m0s5
Więcej tematów