Trwa ładowanie...
d2oj29b
d2oj29b

Filip Chajzer organizuje zbiórkę pieniędzy na powstańców

Dziennikarz poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o organizowanej przez siebie zbiórce pieniędzy. "Uwaga!!! Jest akcja!!! Moja autorska i spontaniczna. W porozumieniu z#MuzeumPowstaniaWarszawskiego. Wpłacamy kasę dla Powstańców Warszawskich" - napisał na Facebooku Chajzer.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2oj29b

"Najwyższy czas wielkie słowa i piękne symbole zamienić w czyn. Nawet jeśli będzie on małym gestem. Ciągle żyją wśród nas bohaterowie, którzy dla miasta, które kocham, poświęcili wszystko. Oddajmy im hołd praktyczną pomocą - zbierzmy pieniądze na leki, czynsz, zakupy" - można przeczytać we wpisie.

"Bluza z patriotycznym nadrukiem to wydatek ok. 100 zł, te same pieniądze w portfelu żołnierza Armii Krajowej to często jego być albo nie być. Ja wybieram: być, szanować, pomagać! W IMIENIU BOHATERÓW TEGO MIASTA Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ. Oni tą akcją są bardzo wzruszeni... Wypłacamy do 1 września" - zakończył swój wpis dziennikarz.

Jak zapewnia Chajzer, 50 osób, które wpłaci najwyższe sumy, dziennikarz osobiście oprowadzi po Muzeum Powstania Warszawskiego.

d2oj29b

Podziel się opinią

Share
d2oj29b
d2oj29b