Trwa ładowanie...

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w Poznaniu - tu na pewno znajdziesz oryginalny prezent

W weekend na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja imprezy, na której można kupić m.in. ręcznie robione ozdoby świąteczne, biżuteria, zabawki, ceramikę i ubrania.

Share
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w Poznaniu - tu na pewno znajdziesz oryginalny prezent
Źródło: MTP.pl
d3vlrrq

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych odbywa się co roku w pierwszej połowie grudnia. Data nie jest oczywiście przypadkowa - impreza to bowiem idealna okazja, aby znaleźć wyszukany prezent gwiazdkowy bez większych obaw, że osoba, której go ofiarujemy, dostanie identyczny od kogoś innego.

Festiwalowi wystawcy to bowiem przede wszystkim artyści zajmujący się rękodziełem, którzy sprzedają tu swoje wyroby - ceramikę, szkło, unikatową odzież i dodatki, torebki, różnorodną biżuterię, malarstwo, grafikę, ręcznie wykonane zabawki, czy artykuły dekoracji wnętrz. Przy okazji można tu też kupić wyjątkowej urody ozdoby świąteczne do przystrojenie choinki, mieszkania czy stołu wigilijnego.

W tegorocznym festiwalu swój udział zapowiedziało ponad 300 artystów i rękodzielników. Nie będą oni tylko sprzedawać swoich produktów, ale też prowadzić warsztaty, których uczestnicy zapoznają się z technikami zdobienia przedmiotów, filcowania, scrapbookingu, tworzenia biżuterii i oryginalnych bożonarodzeniowych ozdób.

d3vlrrq

Na festiwalu będzie można również nabyć wiele materiałów i przyborów do twórczości plastycznej.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych rozpocznie się w piątek, 11 grudnia i potrwa do niedzieli. Jednorazowe bilety wstępu kosztują 9 zł (normalne) i 6 zł (ulgowe).

Impreza podobnie jak w latach poprzednich odbywa się razem z Cavaliadą, czyli zawodami jeździeckimi.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3vlrrq

Podziel się opinią

Share
d3vlrrq
d3vlrrq
Więcej tematów