Trwa ładowanie...
dys2591

Ferie zimowe 2019 - kiedy rozpocznie się ostatnia tura ferii zimowych?

Ferie zimowe 2019 już wkrótce dobiegną końca. Po kilku tygodniach zimowego szaleństwa stoki narciarskie opustoszeją, a uczniowie z nową energią wrócą do szkolnych obowiązków. Sprawdzamy, kiedy ferie zimowe rozpoczną się w ostatnich województwach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ferie zimowe 2019 - kiedy ferie zaczynają się w poszczególnych województwach?
Ferie zimowe 2019 - kiedy ferie zaczynają się w poszczególnych województwach? (iStock.com)
dys2591

Ferie zimowe 2019 – 11-24 lutego

Ferie zimowe 2019 będą miały już tylko jedną turę. Swój zimowy wypoczynek jako ostatni rozpoczną uczniowie z województwa lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego. Bycie ostatnim w tym przypadku może przynieść wiele korzyści. Ponieważ ferie zimowe ostatniej tury nie pokrywają się z żadną wcześniejszą, to na stokach narciarskich oraz szlakach turystycznych może być znacznie luźniej niż jeszcze kilka dni wcześniej.

Ferie zimowe 2019 – gdzie dobiegły końca ferie zimowe?

Ferie zimowe dobiegły już końca w większości województw. Jako pierwsi na ferie zimowe pojechali uczniowie z kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i wielkopolskiego. Ich ferie dobiegły końca 27 stycznia.

dys2591

W drugiej turze na ferie udały się dzieci z podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Ich wypoczynek trwał od 21 stycznia do 3 lutego.

Ostatnie dni ferii zimowych trwają jeszcze w dolnośląskim, mazowieckim, opolskim i zachodniopomorskim. Uczniowie z tych szkół do codziennych obowiązków powrócą w poniedziałek 11 lutego.

Ferie zimowe 2019 i inne dni wolne

Ferie zimowe 2019 to nie jedyna okazja do odpoczynku od szkolnych obowiązków. W zależności od placówki uczniowie mogą liczyć na wolne również:

dys2591

Podziel się opinią

Share
dys2591
dys2591
Więcej tematów