Trwa ładowanie...
d34frih

Ewa Żarska nie żyje. Przyjaciele i znajomi wspominają dziennikarkę śledczą Polsatu

Ewa Żarska nie żyje. Informację o śmierci dziennikarki śledczej podał Polsat News. Przyjaciele i znajomi wspominają w mediach społecznościowych 45-latkę i reagują na tragiczną wiadomość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Żarska nie żyje. Przyjaciele i znajomi wspominają dziennikarkę śledczą Polsatu
Ewa Żarska nie żyje. Przyjaciele i znajomi wspominają dziennikarkę śledczą Polsatu (Facebook.com, Fot: Ewa Żarska)
d34frih

Ewa Żarska - reporterka od lat związana w Telewizją Polsat i Polsat News - nie żyje. Była korespondentką stacji i autorką nagrodzonego konkursie "MediaTory" reportażu "Mała prosiła, żeby jej nie zabijać". Za rok 2016 była nominowana do nagrody Grand Press w kategorii dziennikarstwo śledcze.

Na wiadomość o śmierci Żarskiej zareagowali jej znajomi i przyjaciele. "Bardzo boli nas ta śmierć. Odeszła wybitna dziennikarka ale przede wszystkim wspaniała koleżanka. Prosimy o modlitwę, dobre myśli i uszanowanie prywatności" - napisała na Twitterze szefowa informacji w Polsacie, Dorota Gawryluk.

Ewa Żarska nie żyje. Przyjaciele i znajomi wspominają dziennikarkę śledczą Polsatu

d34frih

Koleżankę żegnają też inni dziennikarze Polsat News. "Bardzo smutny dzień. Nasza redakcyjna koleżanka. Prawdziwa reporterka" - napisał Piotr Witwicki. "Żarówa... Płaczemy dziś wszyscy" - czytamy we wpisie Agnieszki Gozdyry. "Zawsze miała moc tworzenia. R. I. P." - napisał dziennikarz sportowy Roman Kołtoń. "Pełna życia i pomysłów Kobieta. Odeszłaś dużo za wcześnie" - wspomina Sebastian Staszewski.

Ewa Żarska nie żyje. W czwartek zamieściła ostatnie zdjęcie na Facebooku

Wyrazy współczucia rodzinie, bliskim i redakcyjnym kolegom Ewy Żarskiej złożyła Ewa Gill-Piątek. "Duża strata dla polskiego dziennikarstwa" - napisała na Twitterze posłanka Lewicy.

d34frih

Zobacz też: #dziekujebohaterom. Klaudia Stabach z redakcji WP Kobieta zachęca do udziału w akcji

Ewa Żarska tuż przed śmiercią zmieniła zdjęcie na swoim profilu na Facebooku. W tle ustawiła okładkę swojej najnowszej książki o sprawie Mariusza Trynkiewicza. Tego samego dnia zamieściła ostatni post, ze zdjęciem znad morza.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d34frih

Podziel się opinią

Share

d34frih

d34frih
Więcej tematów