Trwa ładowanie...

Ewa Kopacz skomentowała swoją metaforę z dinozaurami. "Dzień rozpoczęłam od freudowskiej pomyłki, sama się z siebie śmieję"

Z dzisiejszej wypowiedzi Ewy Kopacz nt. "taśm Kaczyńskiego" śmiał się prawie cały polski Internet. "Ludzie rzucali w dinozaury kamieniami. Robili to, by je osłabić i ostatecznie pokonać" powiedziała w jednym z programów na antenie TVN. Kilka godzin później sama zaczęła się śmiać ze swojej wypowiedzi, określając ją "freudowską pomyłką".

Share
Ewa Kopacz skomentowała swoją metaforę z dinozaurami. "Dzień rozpoczęłam od freudowskiej pomyłki, sama się z siebie śmieję"Źródło: PAP
d1w8ryp

Dziwna wypowiedź Ewy Kopacz

W jednym z programów na antenie TVN Ewa Kopacz była pytania o aferę z "taśmami Kaczyńskiego" i zatrzymanie Bartłomieja M., byłego rzecznika ministerstwa obrony narodowej. Schodząc na temat sondaży i poparcia, mówiła o... dinozaurach.

- Ostatnie sondaże, które ja widziałam, są o cztery punkty procentowe wyższe. Tego typu historie odkładają się w czasie. Dlatego presja ma sens. Przypomnę tylko bardzo dawne czasy, gdy jeszcze dinozaury były, a ludzie nie mieli żadnych strzelb i broni nowoczesnej, żeby je zabić. Wie pani, co oni wtedy robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura - powiedziała.

Zapewniała też, że metaforyczny dinozaur co prawda "nie padał od jednego rzutu", ale jeśli "ludzie przez miesiąc, dwa rzucali tymi kamieniami, to go na tyle osłabili, że mogli go pokonać".

d1w8ryp

Jej nietypowa metafora odbiła się szerokim echem wśród internautów, którzy zaczęli żartować z tego, śmiać się i tworzyć memy.

Ewa Kopacz śmieje się ze swojej wypowiedzi

Kilka godzin po zakończeniu programu była premier odpowiedziała na zaistniałą sytuację. Pokazała, że sama złapała szybko do tego dystans, a swoje słowa określiła mianem "fruedowskiej pomyłki". Do swojego wpisu na Twitterze dodała hashtag #dinozaur.

d1w8ryp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1w8ryp
Więcej tematów