Trwa ładowanie...

Ewa Kopacz: PO wesprze Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich

Ewa Kopacz zapowiedziała, że Platforma Obywatelska wesprze "na wszelkie możliwe sposoby" - także finansowo - kandydaturę Bronisława Komorowskiego na prezydenta po ogłoszeniu przez marszałka sejmu terminu wyborów. - Uważam, że w tej chwili to jest jedyny dobry kandydat, który gwarantuje pokój i spokój w Polsce - powiedziała premier w Programie I Polskiego Radia.

Share
Ewa Kopacz: PO wesprze Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich
Źródło: PAP/EPA, Fot: Jakub Kamiński
d12nhvn

- Oczywiście, że Platforma wesprze Bronisława Komorowskiego, uważam, że w tej chwili to jest jedyny dobry kandydat, który gwarantuje pokój i spokój w Polsce, ale też bardzo szybkie interwencje i rozwiązania legislacyjne - mówiła premier.

Ewa Kopacz podkreślała, że Komorowski nie konfliktuje społeczeństwa, a poza tym, "tak po ludzku można powiedzieć, jest człowiekiem, który potrafi słuchać innych". - Bardzo to sobie cenię w naszym kandydacie, kandydacie Platformy Obywatelskiej, którego nie tylko Platforma będzie popierać, głosząc to, co przed chwilą powiedziałam, ale też będziemy go wspierać na wszystkie możliwe sposoby, także finansowe - zaznaczyła.

Oficjalne poparcie nastąpi - zgodnie z obowiązującymi zwyczajami - kiedy marszałek sejmu ogłosi termin wyborów prezydenckich. - Chcemy różnić się od tych, którzy rozpoczęli kampanię, to też zadziwiające (rozpocząć kampanię) wtedy, kiedy jeszcze nie wiadomo, kiedy odbędą się wybory prezydenckie. Naszym oficjalnym kandydatem niewątpliwie będzie Komorowski - mówiła premier.

d12nhvn

Podziel się opinią

Share
d12nhvn
d12nhvn
Więcej tematów