Trwa ładowanie...
d1zga4e
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ewa Kopacz: PO wesprze Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich

Ewa Kopacz zapowiedziała, że Platforma Obywatelska wesprze "na wszelkie możliwe sposoby" - także finansowo - kandydaturę Bronisława Komorowskiego na prezydenta po ogłoszeniu przez marszałka sejmu terminu wyborów. - Uważam, że w tej chwili to jest jedyny dobry kandydat, który gwarantuje pokój i spokój w Polsce - powiedziała premier w Programie I Polskiego Radia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bronisław Komorowski podczas Gali Liderów Polskiego Biznesu 2015. Prezydent odebrał Nagrodę Specjalną
Bronisław Komorowski podczas Gali Liderów Polskiego Biznesu 2015. Prezydent odebrał Nagrodę Specjalną (PAP/EPA, Fot: Jakub Kamiński)
d1zga4e

- Oczywiście, że Platforma wesprze Bronisława Komorowskiego, uważam, że w tej chwili to jest jedyny dobry kandydat, który gwarantuje pokój i spokój w Polsce, ale też bardzo szybkie interwencje i rozwiązania legislacyjne - mówiła premier.

Ewa Kopacz podkreślała, że Komorowski nie konfliktuje społeczeństwa, a poza tym, "tak po ludzku można powiedzieć, jest człowiekiem, który potrafi słuchać innych". - Bardzo to sobie cenię w naszym kandydacie, kandydacie Platformy Obywatelskiej, którego nie tylko Platforma będzie popierać, głosząc to, co przed chwilą powiedziałam, ale też będziemy go wspierać na wszystkie możliwe sposoby, także finansowe - zaznaczyła.

Oficjalne poparcie nastąpi - zgodnie z obowiązującymi zwyczajami - kiedy marszałek sejmu ogłosi termin wyborów prezydenckich. - Chcemy różnić się od tych, którzy rozpoczęli kampanię, to też zadziwiające (rozpocząć kampanię) wtedy, kiedy jeszcze nie wiadomo, kiedy odbędą się wybory prezydenckie. Naszym oficjalnym kandydatem niewątpliwie będzie Komorowski - mówiła premier.

d1zga4e

Podziel się opinią

Share

d1zga4e

d1zga4e
Więcej tematów