WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
samoobrona
04-08-2003 (17:45)

Emerytka zastąpi zmarłego posła Samoobrony

Maria Wiśniowiecka, emerytka z Ziemięcic w
powiecie tarnogórskim na Śląsku, ma zastąpić w Sejmie zmarłego w
sobotę posła Samoobrony Józefa Stasiewskiego - wynika z informacji
katowickiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Wiśniowiecka otrzymała największe na liście Samoobrony - po Stasiewskim - poparcie wyborców w okręgu rybnickim, gdzie startowała.

W wyborach parlamentarnych Wiśniowiecka otrzymała 2.087 głosów, co dało jej drugi wynik na liście Samoobrony. Zmarłego posła Stasiewskiego poparło 5.512 wyborców.

Poseł Józef Stasiewski zmarł w sobotę rano w wieku 52 lat. Przyczyną jego śmierci był zawał serca. Zdarzenie miało miejsce nad jeziorem w okolicach Gliwic, gdzie poseł wypoczywał w przyczepie kempingowej.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP