Trwa ładowanie...

Elżbieta Jakubiak: nowelizacja ustawy o zgromadzeniach to błąd

Elżbieta Jakubiak w "Faktach po Faktach" mówiła o tym, że ustawa o zgromadzeniach powinna być szeroko przedyskutowana przed nowelizacją. - Nie doradzałabym rządowi dotykania tej ustawy, dlatego że to powoduje wpychanie rządu w klincz, który nie służy im samym - mówiła w TVN24.

Share
Elżbieta Jakubiak: nowelizacja ustawy o zgromadzeniach to błąd
Źródło: WP
d1ulzes

- Gdybym doradzała ministrowi Błaszczakowi, to powiedziałabym, że taka ustawa musi być przedyskutowana szerzej - powiedziała Elżbieta Jakubiak potwierdzając, że jest przeciwniczką nowelizacji tych przepisów.

- Nie przeczę, że każdy w Polsce ma prawo do zorganizowania demonstracji, spotkania na Krakowskim Przedmieściu - mówiła była szefowa gabinetu Lecha Kaczyńskiego o dzisiejszych demonstracjach w Warszawie. - Ale hipokryzją jest udawanie, że Obywatele RP zrobili to tylko dlatego, że chcą protestować. Wybraliby inne miejsce. Nie przeczę, że każdy w Polsce ma prawo do zorganizowania demonstracji, spotkania na Krakowskim Przedmieściu. Ale hipokryzją jest udawanie, że Obywatele RP zrobili to tylko dlatego, że chcą protestować. Wybraliby inne miejsce. Krakowskie Przedmieście to jest naprawdę długa ulica w Warszawie - przekonywała była szefowa gabinetu Lecha Kaczyńskiego.

Oprac. Adam Hrynkiewicz

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1ulzes

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ulzes
d1ulzes
Więcej tematów