Trwa ładowanie...
d23hi2i
d23hi2i
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Eksplozja w niemieckiej fabryce. 10 osób rannych

Wybuch zbiornika z azotem w zakładach chemicznych w Krefeld w Nadrenii Północnej-Westfalii spowodował zawalenie się części budynku produkcyjnego. 10 ludzi zostało rannych, w tym dwóch ciężko - poinformował operator zakładów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d23hi2i

Według niego wybuch spowodował krótkotrwałą emisję azotu i dwutlenku tytanu, używanego jako biały barwnik między innymi w paście do zębów.

Umieszczona w samochodzie stacja badania składu powietrza nie wykryła żadnych podwyższonych stężeń substancji szkodliwych.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d23hi2i

d23hi2i
d23hi2i
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów