Trwa ładowanie...
d3dzcfn
TVP

Dziś pogrzeb Krystiana Rempały. Zmiany w organizacji ruchu drogowego

• W piątek w Tarnowie odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłego Krystiana Rempały • O godzinie 13.00 w kościele w Mościcach zostanie odprawiona msza święta w jego intencji • Mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym
Share
Dziś pogrzeb Krystiana Rempały. Zmiany w organizacji ruchu drogowego
Źródło: Radio Kraków/B. Maziarz
d3dzcfn

O godzinie 13.00 w kościele w Mościcach zostanie odprawiona msza święta w intencji tragicznie zmarłego Krystiana Rempały. Następnie kondukt żałobny przejdzie na cmentarz ulicami Zbylitowską, Czerwonych Klonów, Norwida i Czarna Droga. W uroczystościach może wziąć udział nawet kilka tysięcy osób.

- Mogą nastąpić utrudnienia w czasie przemieszczania się konduktu pogrzebowego. Myślę, że to będzie między godziną 14.15 - 14.50. To czas potrzebny, żeby grupa uczestników pogrzebu zdołała przemieścić się tymi ulicami do miejsca pochówku - wyjaśnia w rozmowie z Radiem Kraków komendant tarnowskiej policji Mirosław Moryl.

Ulice Czerwonych Klonów i Norwida mają zostać zamknięte na czas przejścia konduktu. Natomiast od godzi. 12.00 do zakończenia mszy, na ulicy Chemicznej od ronda aż do stadionu zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Na drugim pasie uczestnicy pogrzebu młodego żużlowca będą mieli możliwość zaparkowania samochodu. Z czasowymi zmianami muszą się też liczyć pasażerowie komunikacji miejskiej w tym linii 9, 12,14 i 224.

Rodzice Krystiana Rempały apelują, by na pogrzeb nie przynosić kwiatów. Zamiast tego proszą o dokonanie dowolnej wpłaty na wybrany cel charytatywny.

Młody żużlowiec zmarł w sobotę w szpitalu w Jastrzębiu Zdroju. Trafił tam po wypadku, do którego doszło niemal tydzień wcześniej podczas meczu z ROW-em Rybnik.

d3dzcfn

Podziel się opinią

Share
d3dzcfn
d3dzcfn
Więcej tematów