Trwa ładowanie...
d1r6vw8
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Dżihadyści rozstrzelali w Mosulu sześć kobiet, w tym dwie lekarki

Islamscy dżihadyści, którzy okupują od czerwca drugie co do wielkości miasto Iraku, Mosul, rozstrzelali tam sześć kobiet. Wśród nich są dwie lekarki - poinformowały irackie źródła rządowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czarna flaga używana przez Państwo Islamskie i ich zwolenników
Czarna flaga używana przez Państwo Islamskie i ich zwolenników (AFP, Fot: Tauseef Mustafa)
d1r6vw8

Zabite lekarki to Maha Subhan i Lamia Ismail. Były znanymi irackimi chirurgami.

Wszystkie kobiety zostały stracone zostały w koszarach wojskowych.

Państwo Islamskie proklamowane przez skrajnych sunnickich islamistów w kilku prowincjach Iraku i Syrii karze okrutną śmiercią osoby uznane przez nie za politycznych i religijnych przeciwników.

W ostatnich miesiącach stracono dziesiątki osób. W środę do publicznej wiadomości dotarła informacja o straceniu przez dżihadystów kobiety, która w kwietniu tego roku startowała w wyborach parlamentarnych z miasta Tel Afar w prowincji Niniwa.

d1r6vw8

Podziel się opinią

Share

d1r6vw8

d1r6vw8
Więcej tematów