Trwa ładowanie...
db2jchd
#dzieńdobryWP Marek Jurek o Waszczykowskim: mógłby lepiej dobierać słowa

#dzieńdobryWP Marek Jurek o Waszczykowskim: mógłby lepiej dobierać słowa

- Jeżeli chodzi o metaforykę, minister zaskakuje mnie tym, że - jako dyplomata - miałbym nadzieję, iż będzie lepiej dobierać słowa. Merytorycznie wykazywał w wielu sprawach wiele zdrowego rozsądku, ale nie za bardzo potrafił opisać swoją politykę i to jest problem - stwierdził na antenie Telewizji WP europoseł Marek Jurek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
db2jchd

Jurek odniósł się w ten sposób do zamieszania wokół wypowiedzi Waszczykowskiego, który w poniedziałek oznajmił, że są ekspertyzy, iż przy wyborze Tuska doszło do fałszerstwa. Zaskoczeni byli nie tylko politycy opozycji, ale również przedstawiciele PiS. Od słów Waszczykowskiego odciął się m.in. rzecznik rządu Rafał Bochenek.

- Nie będę rzucał kamieniem jak wszyscy rzucają - oznajmił Jurek w #dzieńdobryWP. Ocenił, że problem Waszczykowskiego jest drugorzędny .

- Powinniśmy zdać sobie sprawę, że ten rząd zaczyna prowadzić politykę dobrej kontynuacji. Opozycja może atakować, że to polityka konfliktu z Europą itd., ale jeżeli chodzi o politykę europejską, niewiele się ona różni od polityki PO - stwierdził.

db2jchd

Podziel się opinią

Share

db2jchd

db2jchd
Więcej tematów