Trwa ładowanie...

Dzień Matki 2019 – prezenty. Z okazji nadchodzącego Dnia Matki przygotowaliśmy listę pomysłów na prezenty, które przypadną do gustu każdej mamie

Dzień Matki 2019 – prezenty. Święto mam zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji przygotowaliśmy listę pomysłów na prezenty na każdą kieszeń. Skorzystaj z naszej propozycji i pokaż mamie, że o niej pamiętasz.

Share
Dzień Matki 2019 – prezenty. Z okazji nadchodzącego Dnia Matki przygotowaliśmy listę pomysłów na prezenty, które przypadną do gustu każdej mamie
Źródło: iStock.com
d495ugu

Dzień Matki 2019 – prezenty

Dzień Matki coraz bliżej, a kupna wyjątkowego prezentu nie należy odkładać na ostatnią chwilę. Podarunek wcale nie musi być drogi i wyszukany, aby wywołał uśmiech na twarzy mamy. Przede wszystkim liczy się gest oraz pamięć. Jeżeli jednak nadal brakuje ci pomysłu, zachęcamy do skorzystania z naszej listy prezentów z okazji Dnia Matki, na każdą kieszeń.

Dzień Matki – pomysły na prezent

Gustowny zestaw zastawy stołowej – ten praktyczny prezent sprawdzi się szczególnie w przypadku mam, które uwielbiają przyjmować gości. Nudne talerze zastąp ciekawym, barwnym wzorem, dzięki czemu mama nie będzie już musiała się trudzić z udekorowaniem stołu, którego zastawa będzie ozdobą samą w sobie

d495ugu

*Biżuteria z grawerem *– to propozycja szczególnie polecana w przypadku eleganckich mam, które lubią błyskotki. Jeżeli chcesz uczynić błyskotkę wyjątkową, wzbogać ją grawerowanym napisem, np. o treści „Kochanej mamie w dniu jej święta”.

Samodzielnie pieczona ciasto – nic nie sprawia bliskim takiej przyjemności jak samodzielnie wykonany prezent. Większość mam to doskonałe kucharki, a przygotowując dla swojej słodycze, zyskasz szansę do zaprezentowania swoich kulinarnych umiejętności. Wypieki starannie udekoruj i podaruj w ładnym naczyniu przywiązanym wstążką.

Kwiaty doniczkowe – alternatywa dla klasycznych bukietów, które nie są zbyt żywotne. Kwiaty doniczkowe również warto obwiązać wstążką, do której można dołączyć liścik z życzeniami.

Bilety do kina lub teatru – żyjąc w ciągłym biegu, często nie mamy czasu na poświecenie rodzicom, chociażby chwili. Wspólny wypad do kina lub teatru będzie nie tylko formą uczczenia święta mamy, ale również okazją do spotkania. Mamy pracowitych dzieci z pewnością będą zadowolone z okazji do rozmowy, szczególnie jeżeli wcześniej zahaczycie o kawiarnię lub ciastkarnię.

Foto-kubek z ulubionym zdjęciem – mamom powinny przypaść do gustu spersonalizowane prezenty. Jeśli twoja mama to typ sentymentalnej osoby, która z chęcią dekoruje swój dom rodzinnymi zdjęciami, kubek przywołujący wspomnienia z pewnością zda egzamin.

d495ugu

Podziel się opinią

Share
d495ugu
d495ugu
Więcej tematów