"Dziękuję ci, Wacku". Czułe pożegnanie Berczyńskiego w MON

"Dziękuję ci, Wacku, wykonałeś naprawdę olbrzymią pracę". Na antenie Telewizji TRWAM Antoni Macierewicz zwrócił się do Wacława Berczyńskiego, który złożył rezygnację z funkcji przewodniczącego tzw. podkomisji smoleńskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Dziękuję ci, Wacku". Czułe pożegnanie Berczyńskiego w MON
(FORUM, Fot: Krystian Maj/REPORTER)

"Otrzymałem list od profesora Wacława Berczyńskiego, który z ubolewaniem stwierdza, że ze względów osobistych (...) nie będzie mógł dłużej realizować obowiązków przewodniczącego komisji badania tragedii smoleńskiej" - powiedział Macierewicz na antenie Telewizji TRWAM. Minister zapewnił, że Berczyński nadal będzie brał udział w pracach zespołu.

"Dziękuję ci, Wacku w imieniu służby, naprawdę wykonałeś olbrzymią pracę. Mam nadzieję, że rychło powrócisz do pełnej aktywności w zespole badań komisji smoleńskiej" - mówił minister w cotygodniowym felietonie.

WP.PL
Podziel się

O Wacławie Berczyńskim zrobiło się głośno gdy stwierdził, że to on przyczynił się do zerwania kontraktu na caracale dla polskiej armii, w październiku ubiegłego roku. Często wygłaszał krytyczne opinie na temat polityki PiS, oraz przyznał otwarcie, że często kłóci się z Antonim Macierewiczem.

To nie jedyne kontrowersje związane z przewodniczącym podkomisji smoleńskiej.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.