Trwa ładowanie...
dm2ukug

#dziejesienazywo. Wrogowie i sojusznicy Pawła Kukiza

Nadchodzą ostatnie trzy tygodnie kampanii wyborczej. Czy stanie się ona bardziej agresywna? Czy wszyscy będą się pilnować, by nie trafić na rozprawę w ekspresowym trybie wyborczym, czy wręcz przeciwnie - kampania przeniesie się na sale sądowe tak jak w przypadku Ryszarda Petru i przywódców Zjednoczonej Lewicy? Zapraszamy na #dziejesienazywo od godz. 9.00.

Share
dm2ukug

W drugiej części programu pojawi się Paweł Kukiz i pytania, czy po roztrwonieniu popularności, jaką cieszył się jeszcze w czerwcowych sondażach, uda mu się wejść do Sejmu. Kogo ze sobą tam zabierze oraz z kim wejdzie w sojusze? Kto jest jego wrogiem, a kto sojusznikiem?

Michał Kobosko porozmawia ze swoimi gośćmi także o wyborach w Katalonii i jej separatystycznych hasłach. Czy może być to sygnał dla innych regionów w Europie, w tym dla śląskich propagatorów autonomii?

dm2ukug

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

Zobacz również: Kukiz - sojusznik PiS?

dm2ukug

Podziel się opinią

Share
dm2ukug
dm2ukug
Więcej tematów