Trwa ładowanie...
d1igswj

#dziejesienazywo. Wielka mobilizacja. Premier Szydło będzie bronić wizerunku Polski w UE

Dziś o godz. 9 w #dziejesienazywo: po spotkaniu z opozycją w KPRM premier Beata Szydło zapowiada obronę wizerunku Polski na forum UE. Czy opozycja będzie mówić w Europie jednym głosem z rządem?
Share
d1igswj

Poza tym w programie: są plany zagranicznych wizyt prezydenta, a do końca stycznia szef MSZ Witold Waszczykowski przedstawi założenia polityki zagranicznej rządu. To zapowiedź ofensywy dyplomatycznej PiS?

Andrzej Rzepliński włączył dwoje sędziów "grudniowych" do grupy sędziów orzekających i podkreślił, że sędziów w Trybunale jest teraz 12. PiS twierdzi, że sprawa TK jest zamknięta, PO że wręcz przeciwnie. Jakie scenariusze są możliwe w sprawie TK?

Gośćmi Michała Kobosko będą: Beata Kempa (szefowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów), Rafał Trzaskowski (PO), Arkadiusz Mularczyk (PiS), Cezary Gmyz ("Do Rzeczy") i Cezary Łazarewicz (WP).

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze i Facebooku. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

d1igswj

Podziel się opinią

Share
d1igswj
d1igswj
Więcej tematów