Trwa ładowanie...
d4jhg5j
d4jhg5j

#dziejesienazywo: Magierowski: grozi nam podwójny system demokratyczny

Polsce grozi podwójny system demokratyczny - stwierdził w #dziejesienazywo Marek Magierowski, rzecznik prasowy prezydenta Andrzeja Dudy. Dodał, że "opozycja podgrzewając konflikt, chce doprowadzić do stworzenia wizerunku, że w Polsce działają dwa systemy, (...) co jest absurdem i głęboką manipulacją rzeczywistości".
Share
d4jhg5j

Jak zauważył Magierowski, Polsce "grozi coś w rodzaju podwójnego systemu demokratycznego". - Opozycja podgrzewając konflikt, chce doprowadzić do stworzenia wizerunku, że w Polsce działają dwa systemy. Mamy jedno państwo "opresyjne" - które łamie konstytucje, prawa obywatelskie - i drugie państwo niemalże "podziemne", gdzie ludzie, którym leży na sercu dobro demokracji w Polsce muszą zejść do podziemia - powiedział rzecznik prasowy prezydenta. Według niego, to "absurd i głeboka manipulacja rzeczywistości".

- To ma sprawić, że Europa Zachodnia z troską pochyli się nad Polską i odbędzie się debata w Parlamencie Europejskim, gdzie PiS będzie postawiony pod pręgierzem - wyjaśnił Magierowski.

d4jhg5j

Podziel się opinią

Share
d4jhg5j
d4jhg5j
Więcej tematów