Trwa ładowanie...
d1r4vtv
d1r4vtv

#dziejesienazywo Będzie kolejna debata o Polsce?

Dziś o godz. 9.00 w #dziejesienazywo: sekretarz generalny RE krytykuje polskie władze za paraliż TK i zaprasza prezydenta Andrzeja Dudę, by ten zabrał głos na posiedzeniu Rady. Będzie kolejna debata o Polsce na forum instytucji europejskiej?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1r4vtv

Poza tym w programie: wielotysięczna demonstracja pod Sejmem przeciwko zakazowi aborcji oraz mniejsze marsze w całym kraju organizowane przez partię Razem. Lewica nabierze wiatru w żagle dzięki odgrzaniu sporów światopoglądowych w Polsce?

Minister rolnictwa reaguje na śmierć kolejnej klaczy z Janowa i zapowiada konkurs na nowe władze stadniny. PiS przyzna się do błędu i wycofa się z kontrowersyjnych decyzji personalnych?

Gośćmi Pawła Lisickiego będą: wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (KUKIZ’15), Adrian Zandberg (Razem), Piotr Semka ("Do Rzeczy"), Wojciech Szacki ("Polityka Insight").

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze i Facebooku. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

d1r4vtv

Podziel się opinią

Share
d1r4vtv
d1r4vtv
Więcej tematów