Trwa ładowanie...
d5vug8w
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Dwie ofiary wybuchu w autobusie w Erywaniu

• Co najmniej dwie osoby zginęły, a sześć osób zostało rannych w wybuchu, do którego doszło w poniedziałek wieczorem w autobusie miejskim w centrum stolicy Armenii, Erywaniu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwie ofiary wybuchu w autobusie w Erywaniu
(Fotolia)
d5vug8w

Informację o liczbie ofiar przekazały armeńskie służby śledcze. Wcześniej ministerstwo ds. sytuacji nadzwyczajnych informowało o jednej osobie zabitej, zaś media armeńskie o trzech ofiarach.

Przyczyny eksplozji wciąż pozostają nieznane. Dwie osoby wśród rannych są w stanie ciężkim.

Do wybuchu doszło o godz. 21.51 czasu lokalnego (godz. 19.51 w Polsce).

d5vug8w

Podziel się opinią

Share

d5vug8w

d5vug8w
Więcej tematów