Trwa ładowanie...
d1qtib5
Beata Szydło

"Dość tego wstydu!". Nowy spot. Uderza w Beatę Szydło

W sieci pojawiło się kolejne wideo prezentujące postawę polityków PiS na arenie europejskiej. Nosi tytuł "Wstyd". Jego "bohaterką" jest była premier, obecna wicepremier Beata Szydło. "26 maja powiedz 'dość' niszczeniu pozycji Polski w UE" - słyszymy na nagraniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Szydło jest w ostatnich dniach atakowana za negocjacje z nauczycielami
Beata Szydło jest w ostatnich dniach atakowana za negocjacje z nauczycielami (PAP, Fot: Leszek Szymański)
d1qtib5

Spot trwa nieco ponad 30 sekund. Widzimy w nim Beatę Szydło oklaskującą na forum Parlamentu Europejskiego polityków przeciwnych integracji europejskiej, oskarżanych o to, że są finansowani przez Putina. - Może powinna pani przemyśleć, w jakim sojuszu pani jest? - słyszymy. "Czy nie jest Ci wstyd?!" - pytają następnie autorzy nagrania.

Wideo jako pierwsza opublikowała 300polityka.pl. - Nie ma zgody na to, aby przedstawiciele polskiego rządu kompromitowali swoim zachowaniem Polskę na arenie międzynarodowej. To prowadzi do marginalizacji pozycji Polski i powoduje, że nikt poważnie nie traktuje polskiego rządu - skomentował w rozmowie z portalem ubiegający się o reelekcję europoseł PSL Krzysztof Hetman.

- Wielokrotnie powtarzałem, że gesty są bardziej wymowne niż wiele wypowiedzianych słów. Tym razem chcę postawić pytanie, czy Polacy w dalszym ciągu muszą się wstydzić za zachowanie polityków PiS na arenie międzynarodowej? Moim zdaniem nie. Najwyższy czas z tym skończyć! Wybory do Parlamentu Europejskiego to najlepsza okazja do tego, aby powiedzieć dość niszczeniu pozycji Polski w UE - zaapelował.

Beata Szydło pod ostrzałem. Drwiny

Beata Szydło jest w ostatnich dniach atakowana za negocjacje z nauczycielami. - Nie wiemy, czym się zajmuje przez ostatnie miesiące, oprócz tego, że rozbiła kolejną kolumnę. Teraz wiemy przynajmniej, że jest i dostała jakieś zadanie. No, chapeau bas! - drwił w środę poseł PO Krzysztof Brejza w programie "Tłit".

d1qtib5

Zobacz: "No, chapeau bas!". Krzysztof Brejza kpi z Beaty Szydło

- Wicepremier Beata Szydło zaczęła we właściwym dla siebie żółwim tempie. Strajk na horyzoncie, w miastach sztaby kryzysowe, podjęła rozmowy, a kolejna ich odsłona jest za tydzień. To coś niesłychanego, nie rozumiem tej sytuacji. Być może jej nicnierobienie nie daje jej możliwości wyczucia dynamiki - mówił wcześniej Tomasz Siemoniak.

Zobacz: Tomasz Siemoniak drwi z Beaty Szydło. "Coś niesłychanego"

Wybory do PE odbędą się 26 maja.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1qtib5

Podziel się opinią

Share

d1qtib5

d1qtib5
Więcej tematów