Trwa ładowanie...
facebook

Dlaczego podzieliliśmy się na plemiona? Nowy program w sieci

„Jeszcze będzie normalnie” to tytuł nowego programu, który na Facebooku zapowiedział Tomek Lipiński, lider zespołu Brygada Kryzys. Muzyk chce odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Polacy coraz gorzej się ze sobą dogadują.

Share
Dlaczego podzieliliśmy się na plemiona? Nowy program w sieci
Źródło: PAP( Radek Pietruszka)/Facebook
d1wznxc

Dlaczego nie możemy się dogadać? Czy dobrze się czujemy podzieleni na wrogie plemiona i okopani na swoich pozycjach? My i oni. My dobrzy, oni źli – pisze na Facebooku o swoim autorskim cyklu Lipiński.

Muzyk spróbuje pogodzić ze sobą zwaśnionych Polaków. Lipiński chce, aby jego widzowie nauczyli się słuchać i otwierać na inne punkty widzenia. Uważa też, że podzieleni i wrodzy wobec siebie ludzie tylko pogłębiają spór, a lekarstwo na ten problem widzi w otwartym dialogu i szukaniu wspólnego języka.

d1wznxc

Chcę raz w tygodniu zaprosić Was na spotkanie. Wraz z gośćmi spróbujemy zgłębić istotne tematy i znaleźć jakiś sens w chaosie. Przekroczymy plemienne granice i poszukamy wspólnych punktów widzenia, na których można oprzeć nową wizję, wbrew uproszczonym receptom i rozhuśtanym emocjom – dodaje Lipiński.

Program wystartuje 2 lutego o godzinie 17. Pierwszym gościem Tomka Lipińskiego będzie Milo Kurtis, Grek mieszkający w Polsce. Kurtis jest muzykiem i animatorem sztuki. Nowy cykl będzie transmitowany na żywo na facebookowej stronie „Jeszcze Będzie Normalnie”.

oprac.: Kamil Zajęcki

d1wznxc

Podziel się opinią

Share
d1wznxc
d1wznxc
Więcej tematów