Trwa ładowanie...
d28tb8m
d28tb8m
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Demonstracje w Atenach. Spłonął autobus i kilka aut

Anarchiści, którzy starli się z policją w centrum Aten, podpalili miejski autobus i kilka samochodów. Policja użyła gazu łzawiącego, ale nie ma informacji o żadnych aresztowanych ani rannych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d28tb8m

Wcześniej tego dnia przez centrum greckiej stolicy przeszedł marsz solidarności z młodym anarchistą Nikosem Romanosem, skazanym pod zarzutem udziału w napadzie na bank. W marszu uczestniczyło od 8 tys. do 10 tys. ludzi.

Romanos, który przebywa w więzieniu, prowadzi od trzech tygodni strajk głodowy; domaga się, aby umożliwiono mu uczęszczanie na wykłady na ateńskim uniwersytecie. Został tam przyjęty po zdaniu egzaminów wstępnych - już w czasie pobytu w więzieniu.

d28tb8m

Podziel się opinią

Share

d28tb8m

d28tb8m
Więcej tematów