Trwa ładowanie...
d15de7p
wybory

Debata prezydencka 2020. Gdzie obejrzeć online?

W środę 17 czerwca odbędzie się debata prezydencka. Gdzie można obejrzeć debatę online? O której godzinie się rozpocznie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Debata prezydencka. Transmisja online
Debata prezydencka. Transmisja online (Materiały prasowe)
d15de7p

Debata prezydencka. Gdzie oglądać online?

Debata prezydencka odbędzie się 17 czerwca. Jej początek zaplanowano na godzinę 21:00. Podobnie, jak poprzednią debatę, poprowadzi ją prezenter "Wiadomości", Michał Adamczyk. Bezpośrednia transmisja debaty odbędzie się na antenie TVP1 oraz TVP Info. Debatę prezydencką możesz obejrzeć w środę 17.06 o godzinie 21:00 także online. Transmisja będzie dostępna w WP Pilot.

Debata prezydencka 2020 będzie podzielona na pięć bloków tematycznych, w których kandydaci będą mieli po minucie na odpowiedź na pytanie. Te dotyczyć będą polityki zagranicznej, bezpieczeństwa, polityki społecznej, gospodarki i ustroju państwa. Przewidziana jest również – według informacji sztabowców – jedna minuta na swobodną wypowiedź.

d15de7p

Debata w TVP potrwa 70 minut i zostanie zorganizowana z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa wynikających z trwającej pandemii koronawirusa. Pierwszą debatę na antenie Telewizji Polskiej obejrzało 4,6 miliona widzów.

Debata prezydencka. Kto weźmie udział?

Udział w debacie potwierdzili wszyscy kandydaci, którzy wezmą udział w wyborach prezydenckich. Są to: Robert Biedroń (Lewica), Krzysztof Bosak (Konfederacja), Andrzej Duda (kandydat bezpartyjny popierany przez PiS), Szymon Hołownia (kandydat bezpartyjny), Marek Jakubiak (Federacja dla Rzeczpospolitej), Władysław Kosiniak - Kamysz (PSL), Mirosław Piotrowski (Ruch Prawdziwa Europa), Paweł Tanajno (kandydat bezpartyjny), Rafał Trzaskowski (Koalicja Obywatelska), Waldemar Witkowski (kandydat bezpartyjny), Stanisław Żółtek (Kongres Nowej Prawicy).

Kiedy wybory prezydenckie?

Wybory mają odbyć się 28 czerwca. Wtedy dojdzie do pierwszej tury. Jeśli żaden z kandydatów nie otrzyma więcej niż 50 proc. głosów, to odbędzie się druga tura z udziałem dwóch kandydatów z najwyższym poparciem w pierwszej turze. Zaplanowana jest ona na 12 lipca.

d15de7p

Zobacz także: Wybory 2020. Jarosław Gowin odpowiada na krytykę Beaty Szydło

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d15de7p

Podziel się opinią

Share

d15de7p

d15de7p
Więcej tematów