Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
nowy jork
22-02-2017 (08:33)

De Niro będzie witać turystów w Nowym Jorku

Władze Nowego Jorku zapowiedziały kampanię reklamującą ich miasto wśród turystów. Wiadomo już, że wśród gwiazd filmu witających przyjezdnych niemal u trapu samolotu na lotnisku Kennedy`ego znajdą się Julianne Moore i Robert De Niro. Niestety jedynie na billboardach - pisze z Nowego Jorku agencja RIA-Nowosti.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Cel kampanii, o której gospodarze Nowego Jorku informują na swej oficjalnej stronie internetowej, polega na tym, by przyjezdni mogli odczuć gościnność miasta i by się w nim nie zgubili.

Ciekawie zapowiada się reklama z użyciem billboardów, z których znamienici nowojorczycy powitają gości biznesowej stolicy USA i zachęcą ich do odwiedzenia swoich ulubionych zakątków miasta.

Spotkanie z "gwiazdami" zacznie się już w terminalu American Arlines na lotnisku imienia Johna F. Kennedy`ego. Przepustowość terminalu - 13 mln pasażerów w ciągu roku.

Turystyka przynosi rokrocznie Nowemu Jorkowi 24,7 mld dolarów, zapewnia 368 tysięcy miejsc pracy. Tylko w roku 2006 Nowy Jork odwiedziło 43,8 mln turystów, z czego 6,2 mln było obcokrajowcami.

Polub WP Wiadomości