Trwa ładowanie...
d3fyrk2
Gazeta Polska CodziennieZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Czyj elektorat chce przejąć kandydat PSL?

W momencie, gdy PSL wystawił w wyborach prezydenckich swojego kandydata - Adama Jarubasa - wszyscy sądzili, że to uderzenie w elektorat Bronisława Komorowskiego i PO. Wszystko jednak wskazuje na to, że będzie odwrotnie - pisze "Gazeta Polska Codziennie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Jarubas
Adam Jarubas (WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski)
d3fyrk2

Pojawienie się kandydata PSL ma być tak naprawdę kłopotem dla PiS - ocenia politolog z Uniwersytetu Warszawskiego dr hab. Rafał Chwedoruk.

Jak wskazuje, w tej chwili mamy dwie główne linie przepływu elektoratów: między PO i SLD oraz między PSL a PiS. Dla Andrzeja Dudy szkodliwi mogą być przede wszystkim ci kandydaci, którzy chcą zagospodarować wyborców w wieku 30-50 lat - mówi politolog.

A więc nie tylko Jarubas, ale także, może nawet bardziej, kreujący się na buntownika Paweł Kukiz, oczywiście jeśli zbierze podpisy - dodaje Chwedoruk.

d3fyrk2

Podziel się opinią

Share

d3fyrk2

d3fyrk2
Więcej tematów