Trwa ładowanie...
d1iwou2
d1iwou2
x-news/TVN 24

Córka Niemcowa: nie znajdą odpowiedzialnych za śmierć mojego taty

Córka Borysa Niemcowa jest przekonana, że osoby odpowiedzialne za morderstwo jej ojca nie zostaną złapane. Jej zdaniem było to polityczne morderstwo, za które odpowiedzialność ponoszą władze Rosji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1iwou2

Borys Niemcow, przywódca antyputinowskiej opozycji, został zabity 27 lutego niedaleko Kremla. Rosjanie poinformowali o zatrzymaniu dwóch podejrzanych o udział w tym zabójstwie. Trzeciego próbowano zatrzymać, jednak wysadził się w powietrze.

Do zdarzenia doszło w stolicy tej republiki - Groznym. Policjanci zablokowali podejrzanego w mieszkaniu w jednym z wieżowców w centrum tego miasta. Nikt inny w incydencie nie ucierpiał.

d1iwou2

W sobotę wieczorem sekretarz Rady Bezpieczeństwa Inguszetii, innej republiki tworzącej FR, Albert Barachajew, ujawnił, że w sprawie zabójstwa Niemcowa zatrzymano już cztery osoby.

- Zatrzymano Zaura Dadajewa, zastępcę dowódcy pułku (d. batalionu) "Północ" MSW Republiki Czeczeńskiej, i mężczyznę, który jechał razem z nim w samochodzie. Ponadto zatrzymano Anzora Gubaszewa, pracownika prywatnej firmy ochroniarskiej w Moskwie, i jego brata - oświadczył Barachajew, którego cytuje państwowa agencja RIA-Nowosti.

d1iwou2

Podziel się opinią

Share

d1iwou2

d1iwou2
Więcej tematów