Trwa ładowanie...
d33ve76

Chiny: 39-latka zaatakowała dzieci w przedszkolu

Chiny – 39-letnia kobieta w piątkowy ranek zaatakowała dzieci nożem kuchennym. Rannych zostało czternaścioro podopiecznych przedszkola. Nie wiadomo, dlaczego nożowniczka zdecydowała się na tak brutalny atak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chiny - kobieta zaatakowała dzieci nożem. Nie są znane przyczyny ataku.
Chiny - kobieta zaatakowała dzieci nożem. Nie są znane przyczyny ataku. (iStock.com)
d33ve76

Chiny – horror w przedszkolu

Piątkowy poranek nie zapowiadał tragedii, do której doszło w mieście Chongqing na południu Chin. 39-letnia kobieta o godzinie 9:30 czasu lokalnego (około 3:30 w Polsce) zaatakowała uczniów nożem kuchennym. Rannych zostało czternoaścioro dzieci.

Chiny szukają motywu

Sprawczynię ataku błyskawicznie obezwładniła ochrona i pracownicy placówki. Nożowniczka została zatrzymana i przewieziona na komisariat. Nie wiadomo, jakim motywem kierowała się 39-letnia Liu. Na portalach społecznościowych pojawiły się nagrania z zatrzymania kobiety. Widzimy na nich, że sprawczyni jest schludnie ubraną osobą w średnim wieku. Lokalne media twierdzą, że świadkowie zdarzenia nie uważają sprawczyni za osobę chorą psychicznie.

d33ve76

Chiny jednym z najbezpieczniejszych krajów

Ataki w miejscach publicznych w Chinach są rzadkością, a ich sprawcy najczęściej decydują się na użycie siekier lub noży kuchennych. Przyczyn wyboru takich narzędzi zbrodni należy szukać w ograniczonym dostępie do broni palnej w Chinach. Pośród sprawców makabrycznych ataków najczęściej są osoby niezrównoważone psychicznie oraz mające problemy rodzinne.

d33ve76

Podziel się opinią

Share

d33ve76

d33ve76
Więcej tematów