Trwa ładowanie...

Chełmża. Uwięzili i dręczyli mężczyznę. Czterech podejrzanych trafiło do aresztu

Czterech mężczyzn z Chełmży przez kilka dni więziło w mieszkaniu 21-latka. Ofiara była dręczona, a jeden z oprawców próbował ją zgwałcić. Sąd zdecydował, że podejrzani trafią do tymczasowego aresztu.
Share
Chełmża. Dramat 21-latka. Znajomość z sieci zapamięta na długo (Fot.: policja.gov.pl)
Chełmża. Dramat 21-latka. Znajomość z sieci zapamięta na długo (Fot.: policja.gov.pl)
d1lgntc

Sprawa rozpoczęła się od internetowej znajomości. Dwóch mężczyzn korespondowało ws. interesów i możliwości wspólnego zarobku. Pewnego dnia 21-latek znad morza dostał zaproszenie do mieszkania znajomego do Chełmży (woj. kujawsko-pomorskie). Przyjechał pociągiem i został odebrany przez gospodarza i jego kolegów. To był jednak początek horroru. Z godziny na godzinę sytuacja wyglądała coraz poważniej.

Chełmża. Dramat 21-latka. Znajomość z sieci zapamięta na długo

21-latek stracił laptop i dwa telefony. Był nakłaniany do zaciągnięcia pożyczki przez internet. Kiedy odmawiał, próbowano wymusić na nim reakcje siłą. Poszkodowany był m.in. bity, poniżany. Jeden z oprawców usiłował go także zgwałcić. Uwięziony dawał znaki przechodniom, że nie może opuścić mieszkania. Nie był skrępowany, ale cały czas ktoś go pilnował. W końcu 21-latek zdołał uciec i powiadomić policję.

d1lgntc

Przeczytaj: Dręczyli kobietę i przetrzymywali ją wbrew woli. Zwyrodnialcy trafili do aresztu

Zatrzymano pięć osób w wieku 19-25 lat, z czego cztery usłyszały zarzuty. Trzech mężczyzn jest podejrzanych m.in. o pozbawienie wolności z udręczeniem oraz rozbój. Jeden z zatrzymanych odpowie dodatkowo za usiłowanie gwałtu. Podejrzanym grozi od 3 do 12 lat więzienia. Decyzją sądu wszyscy zostali tymczasowo aresztowani. Poszkodowany odniósł również obrażenia ciała, ale nie wymagał hospitalizacji.

Przeczytaj również: Rusza proces ws. zabójstwa i kanibalizmu

Borys Budka odpowiada Szczepanowi Twardochowi

Źródło: PAP/policja.gov.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1lgntc

Podziel się opinią

Share
d1lgntc
d1lgntc
Więcej tematów