Trwa ładowanie...

Chciała utopić psa. Wsadziła go do worka z cegłą i wrzuciła do rzeki

Mieszkanka Borowicy (gm. Łopiennik Górny) usłyszała zarzuty znęcania się nad psem ze szczególnym okrucieństwem. Kobieta miała w poniedziałek wrzucić psa w zawiązanym worku z kamieniem do rzeki. Całą sytuację widziały przejeżdżające obok kobiety, które na szczęście zainterweniowały i uratowały zwierzę.

Chciała utopić psa. Wsadziła go do worka z cegłą i wrzuciła do rzekiŹródło: Facebook.com, fot: @ChelmskaStrazOchronyZwierzat
df5ok55
df5ok55

Do tragicznego incydentu doszło w poniedziałek około godziny 17. Przejeżdżające mieszkanki Borowicy zauważyły, że tuż nad rzeką kobieta wsadzała psa do worka ze sztucznego tworzywa i próbowała zawiązać. Po chwili ani worka, ani psa na brzegu już nie było. Potem kobieta zaczęła biec w stronę pobliskiej miejscowości - Łopiennik Dolny.

Obserwatorki zdarzenia domyślając się co przed chwilą zaszło, pobiegły w stronę rzeki, na dnie której, przy brzegu, leżał worek, Kobiety natychmiast go wyciągnęły i uwolniły psa. Po wyjęciu nieszczęsnego zwierzaka, okazało się, że nie oddycha. Co więcej, w worku znajdowała się jeszcze cegła, która miała dociążyć worek i zapobiec jego wypłynięciu na powierzchnię.

Mieszkanki natychmiast udzieliły psu pomocy, a następnie zawiozły go do weterynarza, który udzielił zwierzęciu właściwej pomocy.

Niedługo po tym zajściu policjantom udało się zatrzymać sprawczynię bezdusznego występku. To 31-latka, która jest mieszkanką gminy Łopiennik Górny.

Kobieta nie przyznaje się do winy i odmawia składania zeznań. Za znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem, grozi jej do 3 lat więzienia.

Źródło: Facebook

df5ok55
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
df5ok55
Więcej tematów