Trwa ładowanie...
d4ddvxe
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Cezary Tomczyk jest już oficjalnie rzecznikiem rządu

Cezary Tomczyk (PO) został oficjalnie rzecznikiem rządu. Zastąpił na tym stanowisku Małgorzatę Kidawę-Błońską (PO), która objęła funkcję marszałka Sejmu. O swoim powołaniu na rzecznika rządu przez premier Ewę Kopacz poinformował sam Tomczyk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Tomczyk jest już oficjalnie rzecznikiem rządu
(PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d4ddvxe

Karierę polityczną Cezary Tomczyk rozpoczął jako radny rady miejskiej w Sieradzu. Posłem jest od 2007 r. - informuje kancelaria premiera. W Sejmie zasiada m.in. w komisji obrony narodowej oraz w komisji ds. Unii Europejskiej. Jest przewodniczącym podkomisji stałej do spraw wieloletnich ram finansowych na lata 2014-2020 oraz podkomisji nadzwyczajnej do spraw promocji społecznych inicjatyw proobronnych.

Urodził się 25 sierpnia 1984 roku. Jest absolwentem nauk politycznych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył również Wyższe Kursy Obronne na Akademii Obrony Narodowej.

Miłośnik sportu, czas wolny spędza aktywnie. Pasjonat historii. Mąż Ewy i tata dwóch synów - Leona i Adasia - informuje KPRM.

d4ddvxe

Podziel się opinią

Share

d4ddvxe

d4ddvxe
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów