Trwa ładowanie...
dpvbm63
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Były szef MFW Rodrigo Rato zatrzymany pod zarzutem prania pieniędzy

Były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego Rodrigo Rato został zatrzymany w Hiszpanii pod zarzutem prania pieniędzy i oszustw podatkowych - poinformowała hiszpańska agencja EFE.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodrigo Rato
Rodrigo Rato (PAP/EPA, Fot: JuanJo Martin)
dpvbm63

Zatrzymania dokonano podczas rewizji przeprowadzonej w domu Rato w Madrycie. EFE pisze, powołując się źródła w sądownictwie, że sędzia zarządził tymczasowe aresztowanie Rato w związku z zaplanowanymi przeszukaniami.

Rato - hiszpański polityk i ekonomista - stał na czele MFW w latach 2004-2007. Wcześniej, związany z konserwatywną Partią Ludową, piastował różne teki ministerialne, był m.in. ministrem gospodarki.

dpvbm63

Podziel się opinią

Share

dpvbm63

dpvbm63
Więcej tematów