Trwa ładowanie...
d2r0rgo
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Były szef CBA Mariusz Kamiński ma przeprosić Mirosława Drzewieckiego

Były szef CBA i wiceprezes PiS Mariusz Kamiński ma przeprosić w TVP i TVN Mirosława Drzewieckiego za naruszenie dobrego imienia i godności ministra sportu w rządzie PO i byłego skarbnika tej partii - orzekł w piątek Sąd Okręgowy w Warszawie, informuje "Gazeta Wyborcza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariusz Kamiński
Mariusz Kamiński (WP)
d2r0rgo

Sąd nakazał też Kamińskiemu zamieścić całostronicowe przeprosiny w "Uważam Rze", któremu w 2011 r. udzielił wywiadu. Mówił tam o zeznaniach świadka koronnego "Brody", z których miało wynikać, że Drzewiecki, miał kontakty z mafią pruszkowską i pośredniczył w legalizowaniu pieniędzy mafii, które m.in. wpłacono na PO. Śledztwo nie potwierdziło tych insynuacji.

Wiceprezes PiS ma również wpłacić 30 tys. zł na szpital Centrum Zdrowia Dziecka. Wyrok nie jest prawomocny.

d2r0rgo

Podziel się opinią

Share

d2r0rgo

d2r0rgo
Więcej tematów