Trwa ładowanie...
zima

Było ci zimno? Szykuj sweter, mróz nie odpuści. Prognoza pogody na 26, 27 i 28 lutego

Początek tygodnia nie zwiastuje wyższych temperatur. Czasem będzie więcej słońca, czasem więcej chmur, jednak w dalszym ciągu będzie na minusie.

Share
Było ci zimno? Szykuj sweter, mróz nie odpuści. Prognoza pogody na 26, 27 i 28 lutego
Źródło: PAP, fot: Leszek Szymański
d2rabtb

Nowy tydzień przywita nas zmienną aurą. W większości kraju chmury i przelotny śnieg będą się przeplatać z przejaśnieniami i słońcem. Pogodnie będzie tylko na zachodzie i północy Polski.

Termometry pokażą od minus 10 do minus 8 w centrum i na wschodzie. Na zachodzie cieplej, od minus sześciu kresek do minus dwóch. W górach temperatura może spaść nawet do piętnastu kresek poniżej zera.

We wtorek pogoda lekko popsuje się dla mieszkańców północy Polski. Podobnie jak na południu i wschodzie będzie pochmurnie. Na pozostałym obszarze kraju słonecznie i bez opadów.

Zobacz także: Idą arktyczne mrozy. "To może być najchłodniejszy okres zimy”

Na wschodzie i południu w porównaniu do poniedziałku temperatura obniży się o dwa stopnie. O dwie kreski cieplej będzie za to w centrum i na północy. Nieznaczne wahania będą na zachodzie i w górach, nie więcej niż jeden stopień.

W środę w całym kraju ma lekko padać śnieg. Wyjątkiem będzie tylko północny-zachód, gdzie mogą pojawić się delikatne promienie słońca. Na poprawę temperatury nie ma co liczyć, termometry pokażą podobną ilość kresek, co w poprzednich dwóch dniach.

d2rabtb

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rabtb
d2rabtb
Więcej tematów