Trwa ładowanie...

Budimex szuka ponad tysiąc pracowników. Do 2 tys. zł nagrody za skuteczne polecenie

Budimex, generalny wykonawca robót budowlanych m.in. w infrastrukturze i przemyśle, szuka ponad 1100 pracowników do końca 2019 roku. Każdy, kto skutecznie poleci osobę na poszukiwane przez firmę stanowisko, otrzyma nagrodę w wysokości do 2 000 zł.

Budimex szuka ponad tysiąc pracowników. Do 2 tys. zł nagrody za skuteczne polecenieŹródło: iStock.com
d2ubfy5
d2ubfy5

Budimex, jako pierwsza firma w branży budowlanej w Polsce, zaproponowała zewnętrzny program rekomendacji osób do pracy. „Wprowadzenie tego innowacyjnego rozwiązania to rozwinięcie systemu rekomendacji wewnętrznych, który działa w Budimeksie od ponad dwóch lat. Walczymy o jak najlepszych specjalistów w swoich branżach” - mówi Cezary Mączka, Członek Zarządu Budimeksu Dyr. Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Budimex, generalny wykonawca robót budowlanych w przemyśle, infrastrukturze, energetyce oraz budownictwie ogólnym, szuka ponad 1100 pracowników do końca 2019 roku. „Każdy, niezależnie od swojego miejsca pracy, kto skutecznie wskaże pracownika na poszukiwane przez Budimex stanowisko otrzyma nagrodę finansową w wysokości do 2 000 zł” - czytamy w oficjalnym komunikacie firmy.

Nowy system pozyskiwania pracowników w Budimeksie ruszy 23 października tego roku. Poszukiwane są osoby o ponad 50 różnych specjalizacjach. „Szukamy w tej chwili głównie wyspecjalizowanych kierowników robót, inżynierów i majstrów wielu branż, szczególnie z zakresu budownictwa kolejowego i kubaturowego” - mówi Cezary Mączka.

Budimex obecnie, w Polsce i za granicą, prowadzi ponad 300 kontraktów budowlanych. Wartość portfela zamówień z 4 mld złotych w 2014 r. została zwiększona do 10 mld złotych w roku bieżącym. W analogicznym okresie Grupa Budimex zwiększyła zatrudnienie z 4,5 do ponad 7 tysięcy osób.

d2ubfy5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ubfy5
Więcej tematów