Trwa ładowanie...
d2c3e5n

Budimex szuka ponad tysiąc pracowników. Do 2 tys. zł nagrody za skuteczne polecenie

Budimex, generalny wykonawca robót budowlanych m.in. w infrastrukturze i przemyśle, szuka ponad 1100 pracowników do końca 2019 roku. Każdy, kto skutecznie poleci osobę na poszukiwane przez firmę stanowisko, otrzyma nagrodę w wysokości do 2 000 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Budimex szuka ponad 1100 pracowników do końca 2019 roku
Budimex szuka ponad 1100 pracowników do końca 2019 roku (iStock.com)
d2c3e5n

Budimex, jako pierwsza firma w branży budowlanej w Polsce, zaproponowała zewnętrzny program rekomendacji osób do pracy. „Wprowadzenie tego innowacyjnego rozwiązania to rozwinięcie systemu rekomendacji wewnętrznych, który działa w Budimeksie od ponad dwóch lat. Walczymy o jak najlepszych specjalistów w swoich branżach” - mówi Cezary Mączka, Członek Zarządu Budimeksu Dyr. Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Budimex, generalny wykonawca robót budowlanych w przemyśle, infrastrukturze, energetyce oraz budownictwie ogólnym, szuka ponad 1100 pracowników do końca 2019 roku. „Każdy, niezależnie od swojego miejsca pracy, kto skutecznie wskaże pracownika na poszukiwane przez Budimex stanowisko otrzyma nagrodę finansową w wysokości do 2 000 zł” - czytamy w oficjalnym komunikacie firmy.

Nowy system pozyskiwania pracowników w Budimeksie ruszy 23 października tego roku. Poszukiwane są osoby o ponad 50 różnych specjalizacjach. „Szukamy w tej chwili głównie wyspecjalizowanych kierowników robót, inżynierów i majstrów wielu branż, szczególnie z zakresu budownictwa kolejowego i kubaturowego” - mówi Cezary Mączka.

Budimex obecnie, w Polsce i za granicą, prowadzi ponad 300 kontraktów budowlanych. Wartość portfela zamówień z 4 mld złotych w 2014 r. została zwiększona do 10 mld złotych w roku bieżącym. W analogicznym okresie Grupa Budimex zwiększyła zatrudnienie z 4,5 do ponad 7 tysięcy osób.

d2c3e5n

Podziel się opinią

Share

d2c3e5n

d2c3e5n
Więcej tematów