Trwa ładowanie...

Brytyjski żołnierz stanie przed sądem w Austrii. Za gwałt na 6-latce

30-letni żołnierz z elitarnego 7. regimentu spadochronowego Królewskiej Artylerii Konnej wkrótce stanie przed sądem w Austrii. Został oskarżony o włamanie i gwałt na 6-letniej dziewczynce.
Share
Brytyjski żołnierz stanie przed sądem w Austrii. Za gwałt na 6-latce
Źródło: freeimages.com
d28q2k8

Brytyjczyk przyjechał do Austrii razem ze swoim regimentem na ćwiczenia w Alpach. Pod koniec listopada, włamał się w nocy do domu w Neustift. W jednym z pokojów znalazł śpiącą 6-letnią dziewczynkę. Rozebrał się i zgwałcił ją.

Hałas dobiegający z pokoju dziewczynki obudził jej ojca. Wstał i poszedł sprawdzić, co się dzieje. Zastał tam półnagiego, pijanego mężczyznę, molestującego dziecko.

Ojciec 6-latki wezwał policję. Przyłapany na gorącym uczynku żołnierz z elitarnej brytyjskiej jednostki trafił do aresztu. Czeka teraz na proces, który ma rozpocząć się 10 marca. 30-latkowi grozi 15 lat więzienia.

Przedstawiciele brytyjskiej armii nie chcą komentować tego wydarzenia.

- Jesteśmy świadomi, że żołnierz ten został oskarżony o przestępstwo seksualne. Sprawa ta jest obecnie przedmiotem postępowania wymiaru sprawiedliwości w Austrii - ucina wszelkie prośby o komentarz rzecznik sił zbrojnych.

Źródło: Sky News

d28q2k8

Podziel się opinią

Share
d28q2k8
d28q2k8
Więcej tematów