WP

Brutalny gwałt na 3-latku. Sprawcą uchodźca z Syrii

Brutalny gwałt na 3-letnim chłopcu. Pedofilem okazał się nielegalny imigrant z Syrii przebywający w obozie dla uchodźców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brutalny gwałt na 3-latku. Sprawcą uchodźca z Syrii
Brutalny gwałt na 3-latku. Sprawcą uchodźca z Syrii (iStock.com)
WP

Brutalny gwałt – sprawcą uchodźca

Agia Eleni jest obozem dla uchodźców położonym na terenie północno-zachodniej Grecji. W lokalnych mediach praktycznie każdego dnia pojawiają się informacje o licznych przestępstwach, do których tam dochodzi. Ostatnie z nich zszokowało grecką społeczność. Nielegalny imigrant z Syrii, Alshahada Thamer brutalnie zgwałcił 3-letniego chłopczyka. Zdaniem matki ofiary, do tragicznego zdarzenia doszło, gdy dziecko przebywało na zajęciach sportowych. Chłopczyk przybiegł do domu zapłakany, a widoczne na jego ciele obrażenia jednoznacznie wskazywały na gwałt.

Obóz dla uchodźców – gangi pedofili

WP

Zgwałcony chłopiec został niezwłocznie przewieziony do szpitala. Lekarze potwierdzili tylko obawy matki, iż dziecko zostało wykorzystane seksualnie. Podejrzanego o gwałt Alshahadę Thamera odnaleziono po kilku godzinach w obozie dla uchodźców. Okropne zdarzenie wywołało falę dyskusji, a inne przestępstwa z obozów dla imigrantów ujrzały światło dzienne. Przebywająca w tym samym obozie 32-letnia Afganka przyznała, że sytuacja w Agia Eleni jest bardzo zła. Mieszka wraz z córeczką Morią, o którą nieustannie się boi. Według zeznań 32-latki wszystkie tamtejsze kobiety oraz dzieci nie czują się bezpiecznie i żyją w ciągłym strachu. Wstrząsające są również zeznania anonimowego 21-letniego imigranta. W wywiadzie dla lokalnych mediów oznajmił, że na terenie Agia Eleni grasują gangi mężczyzn, którzy kupują dziewczynki w wieku 12-13 lat, aby następnie wykorzystać je seksualnie.

Polub WP Wiadomości
WP
WP