Trwa ładowanie...

Brutalny atak rowerzysty na pieszego. Poszkodowany jest w stanie krytycznym

W Szczecinie doszło do niebezpiecznego incydentu. Jadący chodnikiem rowerzysta uderzył jednego z pieszych w głowę, po tym jak mężczyzna zwrócił mu uwagę. Poszkodowany upadł na chodnik i stracił przytomność. Teraz przebywa w szpitalu, a jego stan lekarze określają jako krytyczny.

Share
Brutalny atak rowerzysty na pieszego. Poszkodowany jest w stanie krytycznymŹródło: WP.PL
d3eqrt5

Do incydentu doszło w środę, 23 sierpnia, około godz. 21.20 w centrum Szczecina. Rowerzyści przejeżdżający w pobliżu placu Szarych Szeregów mijali 47-letniego przechodnia. Mężczyzna zwrócił im uwagę, że nie powinni jeździć po chodniku. Wtedy doszło do ostrej wymiany zdań, a jeden z cyklistów go zaatakował.

- Stan mężczyzny jest ciężki, do tej pory przebywa na oddziale intensywnej terapii – poinformowała Natalia Andruczyk, rzecznik Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie.

Policja zabezpieczyła monitoring i prowadzi śledztwo. W miejscu, w którym doszło do zdarzenia nie ma ścieżki rowerowej, a zatem mężczyzna szedł prawidłowo, gdy został zaatakowany przez jednego z przejeżdżających rowerzystów.

d3eqrt5

Prowadzimy sprawę z artykułu kodeksu karnego mówiącego o spowodowaniu ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - powiedziała "Gazecie Wyborczej" podkom. Mirosława Rudzińska z zespołu prasowego policji zachodniopomorskiej.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3eqrt5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eqrt5
d3eqrt5
Więcej tematów