Trwa ładowanie...
d2tmixj

Brutalnie pobili mężczyznę siedzącego na ławce w parku

Warszawscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o brutalne pobicie mężczyzny. Sprawcy bili pokrzywdzonego między innymi kulą ortopedyczną po głowie, zadawali ciosy pięściami i kopali po twarzy i głowie. Poszkodowany z obrażeniami ciała, trafił do szpitala. Funkcjonariusze zaalarmowani o całym zdarzeniu, w trakcie pościgu za sprawcami, zatrzymali dwóch podejrzanych mężczyzn. Trzeci wpadł kilka dni później.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brutalnie pobili mężczyznę siedzącego na ławce w parku
(KSP)
d2tmixj

Do zdarzenia doszło w maju. Z ustaleń policjantów wynika, że trzech mężczyzn zaatakowało młodego człowieka, siedzącego na ławce w praskim parku. Rzucili się na niego wspólnie i zaczęli bić pięściami, a gdy ofiara osunęła się ma ziemię, kopali ją po głowie i całym ciele. Jeden ze sprawców zadawał ciosy w głowę kulą ortopedyczną. Po ataku uciekli.

Na pogotowie zadzwonił świadek zdarzenia. Młody mężczyzna został zabrany karetką. Trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała.

Policjanci z Pragi Północ rozpoczęli poszukiwania podejrzewanych osób. Niedaleko od miejsca przestępstwa, funkcjonariusze zatrzymali dwóch podejrzewanych, Kamila W. i Bartłomieja J. Kilka dni później funkcjonariusze zatrzymali trzeciego podejrzanego o pobicie, Patryka P. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu.

d2tmixj

Okazało się, że mężczyźni byli już wcześniej karani za pobicie, spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, a także za kradzież z włamaniem.

Po zebraniu materiału dowodowego, Kamil W. Bartłomiej J. i Patryk P. zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut pobicia wspólnie i w porozumieniu o charakterze chuligańskim. Na wniosek Prokuratury, sąd zastosował wobec trójki podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Oto wideo z zatrzymania:

d2tmixj

Podziel się opinią

Share

d2tmixj

d2tmixj
Więcej tematów