Trwa ładowanie...
d49a0vx

"Brudasy i idioci". Ostry atak na studentów. A wszystko przez te zdjęcia

Trawnik zamieniony w śmietnik - to efekt weekendowego grillowania w Białymstoku. Internauci są oburzeni zachowaniem studentów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Brudasy i idioci". Ostry atak na studentów. A wszystko przez te zdjęcia
(facebook, Fot: Spotted: Białystok)
d49a0vx

Fotografie zaśmieconego terenu Politechniki Białostockiej opublikowano na jednym z facebookowych fanpage'y. Za bałagan odpowiedzialni mają być studenci.

"Tylko zrobiło się trochę cieplej i co? Oczywiście studenciaki muszą wypić piwo. Okej, nic do tego nie mam, ale posprzątać po sobie już nie łaska? Szkoda słów... masz kosz obok to wyrzuć śmieci, a nie rób śmietniska na terenie Politechniki. Brudasy...." - czytamy w opisie.

Niektórzy komentujący starają się bronić bałaganiarzy. Sugerują, że w okolicy jest za mało koszy na śmieci. Inni szybko sprowadzają ich na ziemię, tłumacząc że to nie jest usprawiedliwienie dla śmiecenia. Butelki i inne odpadki można zabrać ze sobą i wyrzucić w innym miejscu.

"Przynieść pełne i ciężkie reklamówki to nie problem, ale odnieść puste i lekkie butelki to wielki problem, bo już na oczy się nie widzi" - podsumował jeden z komentujących.

d49a0vx

Podziel się opinią

Share
d49a0vx
d49a0vx
Więcej tematów