Trwa ładowanie...
d2ksee4
d2ksee4

Bronisław Komorowski w #dzieńdobryWP o wojsku pod rządami Macierewicza: dom wariatów i skandal

Sprawa rzecznika MON, Bartłomieja Misiewicza, to w zasadzie jest sprawa ministra obrony narodowej, który jak widać jest autonomiczny wobec premier Szydło. Każda głupota i skandal, który jest wywoływany wokół Misiewicza to jest problem odpowiedzialności Macierewicza. Wicepremier Gliński mówiąc o TVP użył sformułowania "dom wariatów", ja też takie wrażenie odnoszę, patrząc na zmiany szefa MON - powiedział Bronisław Komorowski w #dzieńdobryWP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2ksee4

Co najbardziej irytuje byłego prezydenta w wojsku pod rządami Macierewicza? - Brak logicznych działań, panoszenie się w wojsku ludzi bez doświadczenia, odejścia doświadczonych generałów, możliwość awansowania jednocześnie o kilka stopni. To jest naprawdę dom wariatów i skandal - mówił w #dzieńdobryWP Bronisław Komorowski.

Były prezydent i szef MON nie kryje żalu, że w wojsku jest marnowana wieloletnia praca, także poprzedniego rządu. Dziennikarka WP Kamila Biedrzycka-Osica, pytając o komentarz Komorowskiego, przypomniała, że z wojska odeszło 30 generałów i wielu pułkowników.

d2ksee4

Podziel się opinią

Share

d2ksee4

d2ksee4
Więcej tematów