Trwa ładowanie...

Brazylijska dziennikarka zaatakowana na wizji. Napastnik miał nóż

Dziennikarka brazylijskiej CNN została zaatakowana podczas kręcenia materiału na żywo. Napastnikiem był bezdomny, który groził jej nożem i ukradł telefon komórkowy.

Share
Brazylijska dziennikarka zaatakowana na wizji. Napastnik miał nóż
Źródło: YouTube
d4dsqsj

Widzowie brazylijskiej CNN byli świadkami niezwykle groźnej sytuacji. Reporterka stacji Bruna Macedo została zaatakowana na wizji przez bezdomnego, który groził jej nożem i żądał oddania mu telefonu komórkowego. Sprawca napaści uciekł, gdy kobieta spełniła jego żądanie.

Groził dziennikarce na wizji. W ręce miał nóż

Macedo prowadziła relację na temat podnoszącego się stanu wód w rzece Tietê w Sao Paulo. Nagranie miało miejsce przy moście Banderias. Kiedy dziennikarka oddała głos do studia, podszedł do niej bezdomny mężczyzna.

d4dsqsj

Na nagraniu opublikowanym w serwisie YouTube widać jak mężczyzna zbliża się do dziennikarki i każe jej włożyć swój telefon komórkowy do kieszeni bluzy. Reporterka wyjmuje telefon i oddaje go napastnikowi, po czym nagranie się urywa.

O dalszym ciągu tej sytuacji opowiedział na wizji prowadzący program Rafael Colombo. Przekazał, że jego koleżance na szczęście nic się nie stało i bezpiecznie wróciła do studia, ale jest bardzo przestraszona.

Źródło: Polsat News

Zobacz też: Wiceminister sprawiedliwości dobitnie o sprawie Durczoka: ja bym siedział

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4dsqsj

Podziel się opinią

Share
d4dsqsj
d4dsqsj
Więcej tematów