Trwa ładowanie...
d3rcavc

Brazylijska dziennikarka zaatakowana na wizji. Napastnik miał nóż

Dziennikarka brazylijskiej CNN została zaatakowana podczas kręcenia materiału na żywo. Napastnikiem był bezdomny, który groził jej nożem i ukradł telefon komórkowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brazylijska dziennikarka zaatakowana na wizji. Napastnik miał nóż
Brazylijska dziennikarka zaatakowana na wizji. Napastnik miał nóż (YouTube)
d3rcavc

Widzowie brazylijskiej CNN byli świadkami niezwykle groźnej sytuacji. Reporterka stacji Bruna Macedo została zaatakowana na wizji przez bezdomnego, który groził jej nożem i żądał oddania mu telefonu komórkowego. Sprawca napaści uciekł, gdy kobieta spełniła jego żądanie.

Groził dziennikarce na wizji. W ręce miał nóż

Macedo prowadziła relację na temat podnoszącego się stanu wód w rzece Tietê w Sao Paulo. Nagranie miało miejsce przy moście Banderias. Kiedy dziennikarka oddała głos do studia, podszedł do niej bezdomny mężczyzna.

d3rcavc

Na nagraniu opublikowanym w serwisie YouTube widać jak mężczyzna zbliża się do dziennikarki i każe jej włożyć swój telefon komórkowy do kieszeni bluzy. Reporterka wyjmuje telefon i oddaje go napastnikowi, po czym nagranie się urywa.

O dalszym ciągu tej sytuacji opowiedział na wizji prowadzący program Rafael Colombo. Przekazał, że jego koleżance na szczęście nic się nie stało i bezpiecznie wróciła do studia, ale jest bardzo przestraszona.

Źródło: Polsat News

d3rcavc

Zobacz też: Wiceminister sprawiedliwości dobitnie o sprawie Durczoka: ja bym siedział

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3rcavc

Podziel się opinią

Share

d3rcavc

d3rcavc
Więcej tematów