Trwa ładowanie...
d29910h
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Bogdan Borusewicz o odpowiedzi Dudy na prośbę o doprecyzowanie pytań referendalnych

Jako "tautologię" określił marszałek Senatu Bogdan Borusewicz przesłane mu przez prezydenta Andrzeja Dudę uzasadnienie wniosku o referendum. Marszałek udzielił wywiadu "Gazecie Wyborczej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bogdan Borusewicz o odpowiedzi Dudy na prośbę o doprecyzowanie pytań referendalnych
(PAP, Fot: Jakub Kamiński)
d29910h

Jego zdaniem referendalne pytania, szczególnie o wiek emerytalny, mają charakter zbyt ogólny, więc potrzebują doprecyzowania. - W odpowiedzi przeczytałem, że nie można ich doprecyzować, bo mają charakter ogólny i kierunkowy. Jak podkreślił, to senatorowie ocenią te wyjaśnienia, głosując za wnioskiem o referendum albo przeciw niemu.

Uważa, że to, co się teraz dzieje, to próba stworzenia sobie alibi i przerzucenia odpowiedzialności za skutki odwrócenia reformy emerytalnej.

d29910h

Podziel się opinią

Share

d29910h

d29910h
Więcej tematów