ycipk-1zd56p

Bilans dnia. Zobacz, co wydarzyło się w czwartek

Bonkowski zawieszony za udostępnienie nazistowskich materiałów propagandowych, Zahavi agentem Lewandowskiego, dziennikarz TVP grozi policjantom, a także "Obiegówka" Kuby Jankowskiego. Zobacz, co wydarzyło się 22 lutego 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pini Zahavi ma pomóc Robertowi Lewandowskiemu w transferze do Realu Madryt
Pini Zahavi ma pomóc Robertowi Lewandowskiemu w transferze do Realu Madryt (Getty Images, Fot: Gonzalo Arroyo Moreno)
ycipk-1zd56p
  • Na Facebooku senatora PiS Waldemara Bonkowskiego pojawiły się nazistowskie materiały propagandowe. Wideo, które zostało udostępnione na profilu polityka zostało podpisane "Jak Żyd Żyda gonił na śmierć". Na wpis błyskawicznie zareagował prezes PiS Jarosław Kaczyński, który zawiesił Bonkowskiego w prawach członka partii.
  • Znany jest nowy agent Roberta Lewandowskiego. To Pini Zahavi, który ma pomóc Polakowi w transferze do Realu Madryt. Izraelczyk, legenda w branży menedżerskiej, zastąpi na tym stanowisku Cezarego Kucharskiego.
  • Dziennikarz TVP groził policjantom. "Ja was załatwię" - miał krzyczeć do funkcjonariuszy i pracowników Straży Ochrony Kolei. Publiczna stacja zdecydowała już o zawieszeniu Łukasza Sitka. Biuro prasowe poinformowało, że prowadzi postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.
ycipk-1zd56p
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1zd56p

ycipk-1zd56p
ycipk-1zd56p