Trwa ładowanie...
d20scyg

Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w piątek

Świetna forma Kamila Stocha, skuteczna obrona Stanisława Koguta w Senacie, nagłe odwołanie Bartosza Kownackiego, zatrzymanie tancerki i bilans skutków potężnego orkanu Fryderyka. Sprawdź, co wydarzyło się 19 stycznia 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Stoch ma szansę na zwycięstwo
Kamil Stoch ma szansę na zwycięstwo (PAP, Fot: Grzegorz Momot)
d20scyg

1 Kamil Stoch blisko medalu. Po 2 z 4 serii 25. mistrzostw świata w lotach w Oberstdorfie polski skoczek zajmuje 3. miejsce. Jeśli w sobotę warunki na skoczni nie będą zmienne, to czołowa trójka nie powinna już ulec zmianie.

2 Senat podjął decyzję ws. Stanisława Koguta. Senator nie może zostać zatrzymany i tymczasowo aresztowany. - To zła decyzja - ocenił marszałek Senatu Stanisław Karczewski. I polecił, by przygotowano projekt nowelizacji regulaminu, który zniesie tajność głosowań personalnych.

3 Tragiczne skutki orkanu Fryderyka. Orkan Fryderyka uderzył w kraju, wcześniej czyniąc spustoszenie m.in. w Irlandii, krajach Beneluksu, Francji oraz w Niemczech. W Europie zginęło 11 osób. W Polsce nie było aż tak dramatycznie, ale wichura spowodowała olbrzymie szkody i utrudnienia.

d20scyg

4 Wiceminister MON Bartosz Kownacki został odwołany. Pierwsza poinformowała o tym Wirtualna Polska. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że Kownackiego zastąpi przewodniczący komisji obrony narodowej Michał Jach

5 Izabela M. z "Tańca z gwiazdami" została zatrzymana. Znana z rozbieranych sesji tancerka została ujęta przez policję w związku z rozbiciem międzynarodowego gangu wyłudzającego pieniądze od Chińczyków mieszkających w Polsce.

d20scyg

Podziel się opinią

Share

d20scyg

d20scyg
Więcej tematów