Trwa ładowanie...
d1nimlg

Bieg Niepodległości 2019 w Gdyni. Sprawdź, jaka będzie trasa biegu

11 listopada 2019 w Gdyni odbędzie się Bieg Niepodległości. Dowiedz się, jaka będzie trasa. Czy warto wziąć udział w wydarzeniu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
11 listopada 2019 w Gdyni odbędzie się Bieg Niepodległości. Dowiedz się, jaka będzie trasa.
11 listopada 2019 w Gdyni odbędzie się Bieg Niepodległości. Dowiedz się, jaka będzie trasa. (WP.PL/Andrzej Hulimka)
d1nimlg

Bieg Niepodległości 2019 w Gdyni. Jak się zarejestrować?

Uczestnicy Biegu Niepodległości w Gdyni do 10 listopada mogą się zapisać w biurze zawodów mieszczącym się w Centrum Handlowym „Riwiera” (na parterze obok fontanny) przy ulicy Kazimierza Górskiego 2. Chętni muszą wnieść opłatę startową, tym wyższą, im później się zgłoszą. Do 8 listopada wyniesie ona 60 zł, w dniach 9-10 listopada – 100 złotych.

9 listopada w godzinach 15-20 i 10 listopada od 12 do 20 uczestnicy muszą odebrać pakiety startowe w biurze zawodów, mieszczącym się w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu przy ulicy Olimpijskiej 5. 11 listopada odbiór pakietów nie będzie możliwy.

d1nimlg

11 listopada o 9:00 zaczynają się Młodzieżowe Marsze Niepodległości Nordic Walking, od 10:45 do 13:45 biegi chłopców, dziewcząt i maluchów, czyli dzieci urodzonych po 2013 roku. O 15:00 rozpocznie się główny Bieg Niepodległości, zaś ceremonia dekoracji przewidziana jest na 17:00.

Każdy uczestnik Biegu Niepodległości, który przekroczy linię mety, otrzyma medal, a na najlepszych czekają nagrody pieniężne. Biegacze dostaną informacje o swoich wynikach przez internet i jeśli wyrażą na to zgodę – SMS-em.

Bieg Niepodległości 2019 w Gdyni. Poznaj trasę

Start i meta Biegu Niepodległości w Gdyni 2019 znajdą się na Skwerze Kościuszki, na wysokości ORP "Błyskawica". Poniżej cała trasa biegu:

d1nimlg

Skwer Kościuszki – aleja Jana Pawła II – Jerzego Waszyngtona – Św. Piotra – Tadeusza Wendy – Bernarda Chrzanowskiego – Polska – Janka Wiśniewskiego – Jana z Kolna – Tadeusza Wendy – Portowa – Plac Kaszubski – Świętojańska – Józefa Piłsudskiego – Bulwar Nadmorski – aleja Jana Pawła II – Skwer Kościuszki.

11 listopada biegi dziewcząt i chłopców odbędą się na dystansie około 1 kilometra: Skwer Kościuszki na wysokości ORP "Błyskawica", Skwer Kościuszki – Aleja Jana Pawła II – Skwer Kościuszki.

Bieg Niepodległości w Gdyni. Jak było przed rokiem?

W Biegu Niepodległości 2018 w Gdyni wzięło udział prawie 4,5 tysiąca osób. Uczestnicy otrzymali na starcie białe i czerwone koszulki, dzięki czemu utworzyli żywą flagę – największą w północnej Polsce. Zwycięzcą, z czasem 31 minut i 14 sekund, został Andrzej Rogiewicz.

d1nimlg

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d1nimlg

d1nimlg
Więcej tematów