Trwa ładowanie...
d4kz516

Biciem i pogróżkami zmusili do kradzieży piwa i kiełbasy

Grupa mężczyzn zaczepiła osobę idącą przejściem podziemnym w centrum Warszawy. Jeden z nich miał uderzyć go "z główki" w twarz. Chwilę później posypały się ciosy pięścią. Napastnicy powiedzieli pobitemu, że ma iść do pobliskiego sklepu i ukraść dla nich piwo i kiełbasę. Zagrozili, że jak tego nie zrobi, to go "dojadą".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Biciem i pogróżkami zmusili do kradzieży piwa i kiełbasy
(WawaLove.pl)
d4kz516

Pobity wszedł do sklepu i od razu powiedział pracownikom ochrony, w jakiej jest sytuacji. Powiadomiono policję. Po przybyciu mundurowi znaleźli bandytów w okolicy sklepu. Wszyscy zostali zatrzymani.

Okazało się, że Paweł K., Patryk P. i Roman H. byli pijani. Mieli od 1 do 2 promili alkoholu we krwi. Wszyscy byli już notowani. Wszyscy usłyszeli zarzut zmuszania groźbą i przemocą innej osoby do określonego zachowania, za co kodeks karny przewiduje do tzrech lat pozbawienia wolności.

Przy okazji zatrzymano także 28-letniego Pawła K., który był na miejscu zdarzenia, ale nie brał w nim czynnego udziału. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności orzeczonej przez sąd.

d4kz516

Podziel się opinią

Share
d4kz516
d4kz516
Więcej tematów