Trwa ładowanie...

Bezpłatne badania kardiologiczne w Katowicach

Jeśli masz powyżej 55 lat, skorzystaj z kardiologicznych badań profilaktycznych. Wystarczy się umówić na spotkanie i sprawdzić stan swojego serca. Akcja trwa do końca roku.

Share
Bezpłatne badania kardiologiczne w KatowicachŹródło: AFP
d403z22

Katowickie Centrum Medyczne SYNEXUS prowadzi bezpłatne badania profilaktyczne w obszarze kardiologii, skierowane do osób pomiędzy 55. a 80. rokiem życia. W ramach badania przesiewowego przeprowadzane jest pełne badanie krwi, którego wyniki informują o ewentualnych zaburzeniach działania układu sercowo-naczyniowego (np. nieprawidłowy lipidogram)
oraz pomiar tkanki tłuszczowej.

Centrum Medyczne mieści się w Katowicach, ale zaprasza na badania pacjentów z całej aglomeracji. Badania są całkowicie bezpłatne (już przy pierwszej wizycie pacjenci są w stanie zaoszczędzić ok. 100 zł), badani dostają pełen komplet wyników, a jeśli zachodzi konieczność dodatkowych badań, są na nie kierowani. Dodatkowo mogą skorzystać z konsultacji medycznej.

Akcja badań profilaktycznych z obszaru kardiologii będzie prowadzona do końca roku. Mieszkańcy całego Śląska mogą wziąć w niej udział całkowicie nieodpłatnie. Jedyną koniecznością jest rejestracja na badanie w katowickiej placówce. Jednorazowa wizyta nie pociąga też za sobą dodatkowych obowiązków dla pacjenta.

Warto pamiętać, że badania profilaktyczne mają ogromne znaczenie dla ochrony zdrowia - pozwalają wcześniej wykryć ewentualną chorobę, dając większą szansę na skuteczne leczenie i szybszy powrót do zdrowia.

Więcej informacji na temat badań można uzyskać, dzwoniąc pod numer 32 450 27 11.

d403z22
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d403z22
d403z22
Więcej tematów